Kurumsal

Firmamız 1984 yılında ÖZ ROVELSAN ismiyle  kurulmuş olup Hidrolik, Dorse Ekipmanları üretimine başlamiştır. Günümüz teknoloji ve markalara uyum saglamak amacıyla 1998 yılında ÖZSAY OTOMOTİV LTD STİ  ismiyle  devam etmiştir. Bunun yanı sıra   ISO 9001:2000 kalite ilke ve standartlarına uygun olarak ve yeni teknoloji makinelerle destekli tasarımla birleştirerek üretimine devam etmektedir.
Firmamız ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile sürekli iyileştirme ve gelişmeyi hedeflemiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır. Bu nedenle olumsuzlukları yerinde tespit edilerek ortadan kaldırılması sürekli iyileşmenin sağlanması nedeni ile önleyici faaliyetlerin uygulanması önem teşkil etmektedir.
Globalleşen dünyamızda hızla gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız pazardaki payini arttırmak için disiplinli uzman kadrosuyla Ar-Ge çalışmalarında da büyük önem vererek yeni ürünler cıkarmaya devam edecektir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan ÖZSAY OTOMOTİV  değerli müşterileri için gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslar arası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir.

Ürün ve hizmet kalitesinde dünya standartlarındaki marka liderliği konumunda yer alan ÖZSAY OTOMOTİV  teknolojik standartları kaliteyle birleştirerek uygun performansla en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyon olarak benimsemiştir.


"İşimiz kalite, hedefimiz memnuniyetinizdir.''